Merit Royal Premium Lodge Casino Spa

Taze sıkılmış meyve suları, Türk kahvesi ve import içecekler ücretlidir. Rezervasyonunuza ilişkin belgelere erişmek için aşağıdaki bilgileri doldurmanız gerekiyor. Çocuk yolcuların anne ve babasıyla veya herhangi biriyle seyahatlerinde ek evraklar talep edilebilir. Doz aşının üzerinden de en az 14 gün geçmiş olması koşulu aranıyor. “Kilo vermek sorun değil, ancak geri almak çok hızlı ve kolay oluyor” diyorsanız; unutmayın ki önceki diyetlerde, korkunun yerine sevgi geçememiş demektir.

merit king

Üye olun, Tatildukkani.com ile erken rezervasyon ve çok avantajlı ödeme seçenekleriyle yurt dışı tur, kültür turu ve otellere ait son dakika fırsatlarını yakalayın. Kıbrıs yarım adasının en önemli tarihi yapılarından biri olan Mevlevi Tekke Müzesi, müstesna vakıflar içerisinde yer ala… Girne Kalesi; Ortaçağ’dan günümüze kalmış olan ve Kıbrıs yarım adasının en gözde yapılarından biridir. Premium Bloğunda tüm yaş gruplarına hitap etmektedir.

CHILD Facility bu otelde özel olarak hizmete sunulmuştur… SPA_WELLNESS Facility bu otelde özel olarak hizmete sunulmuştur… SPORT Facility bu otelde özel olarak hizmete sunulmuştur… ATTRIBUTE Facility bu otelde özel olarak hizmete sunulmuştur… Yanınıza bir şey götürmenize ihtiyaç yok traş takımı vardı odamızda düşünün diş macunu diş fırçası onları bile koymuşlar.

Üstelik Maximum Kart’a özel three, 6 ve 9 taksitli (Kıbrıs Otelleri için sadece three taksitli) alışverişlerinizin ödemesini 4 ay erteleyebilirsiniz. Kat Hizmetleri ve Servis Personeline eldiven ve maske kullanımı sağlanmaktadır. İşletme Personelinin Misafirlerle fiziksel temasını sıfıra indirmek üzere ekipman ve iş planlaması mevcuttur. Olası Salgın Hastalık sürecini yönetecek bir yönetici bulunmaktadır. Mutfak araç gereçlerinin dezenfekte edilmesi ve kontrolü sağlanmaktadır. Ortak alanlardaki çay-kahve gibi araçların kaldırılması veya görevli tarafından servis edilmesi sağlanmıştır.

Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. Çocuk Fiyatları 2 yetişkin yanında meritking aynı odada olması ile Sadece 1.Çocuk İçin geçerlidir. Pasaportunda Kıbrıs damgası olanlar Yunanistan’a giriş yapamazlar.

•• Odalardaki havalandırma filtreleri temizlenecek ve lejyonelya tabletleri kontrol edilecek; fan coil temizlenecek, AC klimalar aynı standartlarda temizlenecek. •• Buz makinelerinin dezenfeksiyon işlemleri için otellerde ozon sistemi kurulacaktır. Dışarıdan buz alımlarında tedarikçiden analiz raporu istenecektir.

Related posts